Dators bērnam Doties uz karti
EN
LV
RU
Kā tas strādā!

Lai nodrošinātu kādam Latvijas bērnam tik ļoti nepieciešamo datoru, vai arī Jūsu ģimenē nepieciešams dators mācībām - Jums būtu jāizmanto lietotne “Giveazy”. Aplikāciju var iegūt, to lejupielādējot no mājaslapas, vai meklējot pēc nosaukuma Google play veikalā, vai AppStore.

1. Lai lietotu lietotni “Giveazy”, Jums jāreģistrējas, izmantojot kādu no autorizācijas veidiem. Izveidojiet profilu ar savu vārdu un pirmo uzvārda burtu, ievietojiet fotoattēlu pēc izvēles. Tā būs Jūsu vizītkarte, kā citi lietotnes lietotāji jūs redzēs. Lai “Giveazy” funkcionētu kā paredzēts – nepieciešams atļaut piekļuvi telefona atrašanās vietai un kamerai.

2. Ieejot lietotnē “Giveazy”, ekrāna apakšdaļā izvietota īpašās #datorsbernam akcijas poga, kas apzīmēta ar datora ikonu. Lai pieteiktos datoram, vai kādam to sagādātu, spiediet uz ikonas.

3. Atkarībā no tā, vai Jūsu ģimenē nepieciešams dators mācībām, vai Jums ir lieks dators, ko vēlaties atdot - izvēlieties kādu no iespējām un spiediet “Pieteikties”.

4. Tālāk Jums tiks iedota pieeja īpašajai #datorsbernam akcijai, kur varat, uzspiežot uz zaļās pogas ar datora attēlu, pievienot sludinājumu, ja Jums ir iespēja to nodrošināt. Ievadiet vispārīgu informāciju par datoru - ierakstiet nosaukumu, nelielu aprakstu un norādiet tā stāvokli, kā arī atzīmējiet aptuveno atrašanās vietu.

Apstiprinot datora pievienošanu ar pogu 'Pievienot', Jūs būsiet veiksmīgi publicējis informāciju. Par iespēju iegūt šo datoru ar Jums varēs sazināties tikai tie, kuri pieteikušies #datorbernam akcijas ietvaros.

5. Ja Jūsu ģimenei dators ir vajadzīgs, šajā sadaļā redzēsiet akcijā pieejamos datorus. Lai redzētu tikai #datorsbernam akcijas piedāvājums, jāaktivizē speciālais filtrs.

6. Meklējiet piedāvājumā esošus datorus, spiežot uz filtra ikonas un atzīmējet “atlasīt pēc “Tuvumā””. Atveriet sludinājumu ar informāciju un sazinieties ar sludinājuma autoru, lai vienotos par datora saņemšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi un noteikumi.

Vai varu pievienot vairākus datora pieprasījumus?

Akcijas #datorsbernam ietvaros atbalstītāji ziedo savus datorus tiem, kam tie visvairāk nepieciešami. Šīs akcijas galvenais mērķis ir sagādāt vismaz vienu datoru katrai ģimenei, lai bērni var veiksmīgi turpināt izglītības iegūšanu. Mūsu visu interesēs ir nodrošināt šādu palīdzību pēc iespējas vairāk ģimenēm. Līdz ar to katrs lietotājs (pieprasītājs) var pretendēt uz 1 datoru.

Vai es (vai mans uzņēmums) varu pievienot vairākus datorus, ko esmu gatavs ziedot #datorsbernam akcijai?

Ikviena ģimene, kura pieteikusies #datorsbernam akcijai, novērtēs Jūsu labestību - tādā veidā Jūs būsiet palīdzējis kādai no Latvijas ģimenēm nodrošināt nepārtrauktu un kvalitatīvu mācību procesu bērniem. Protams, ja Jums ir vairāki datori, ko piedāvāt, varat tos pievienot, izmantojiet to pašu funkciju, ko pievienojot pirmo datoru.

Uzrakstīju datora piedāvātājam, taču neizdevās to iegūt.

Iespējams, visiem pieprasījumiem datorus vienlaicīgi nodrošināt neizdosies, un kāds cits jau būs vienojies par konkretā datora saņemšanu. Taču Jūs varat mēģināt rakstīt vēl kādam datora piedāvātājam tuvumā, vai gaidīt jaunu piedāvājumu. Savukārt mēs centīsimies piemeklēt datorus Jūsu tuvumā.

Kuri atbalstītāji parādās pie kampaņas informācijas?

Ja jums ir viens vai vairāki datori un Jūs vēlaties kļūt par atbalstītāju - sūtet e-pastu uz info@giveazy.com, norādot savu vārdu un uzvārdu vai organizācijas nosaukumu un logo.